13.9 C
Cegléd
2026. április 15. szerda
spot_img

Parkoló autónak ütközött

Január első péntekén letarolt egy parkoló kocsit, majd fának csapódott egy sofőr Cegléden. Telefonozott vezetés közben, emiatt sodródott le az útról. Majdnem egy szemből érkező autóval is ütközött. A környékbeliek azt hitték, megmozdult a föld – számolt be az esetről a Tények.


„Ültem az ágyon, nagyon ijesztő volt. Nem tudtam, mi történt, földrengés vagy valami” – mondta a tévének Krisztina, aki a családtagjaival együtt halálra rémült, és csak a mellettük lévő fának köszönhették, hogy nem az ő házukba csapódott az autó. A kocsi totálkáros lett.
A parkoló autónak, amit letarolt az ámokfutó, felgyűrődött a motorházteteje, illetve leszakadt az eleje. A sofőr végül saját lábán szállt ki a járgányból, de a mentők a kórházba vitték.
„Azonnal riasztottuk a ceglédi mentőállomást, a kiérkező mentőegység egy sérültet talált. A férfi fejsérülést, illetve testszerte zúzódásokat szenvedett. Traumatológiai osztályra szállították” – nyilatkozta a tévének Győrfi Pál, az OMSZ szóvivője. A vétkes alkoholtesztje negatív lett, a rendőrség eljárást indított.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Szemét gyulladt ki Abonyban

A lakosok a szemetelést és a hatóságok felelősségét vitatják Pető...

„Lépni sem lehet már Cegléden”

Cegléd egyik lakója hívta fel a figyelmet a város...

Kisfiút használtak fel a lopásra

A Ceglédi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más...

Új országgyűlési képviselő a kerületben

Új országgyűlési képviselője lesz a Cegléd központú Pest Vármegye...

Okosotthon-megoldások az egészség szolgálatában

Az elmúlt években jelentősen megnőtt az érdeklődés az okosotthon-megoldások...