30 C
Cegléd
2026. július 16. csütörtök
spot_img

Előzetesbe került a rabló

A 29 éves gyanúsított egy idős nő táskáját vette el. Rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya U. Attila 29 éves ceglédi lakos ellen.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsított 2015. október 31-én 12 óra körüli időben a ceglédi Öregszőlő területén hátulról meglökött egy 81 éves asszonyt, majd megragadta és lerántotta a sértett vállán lévő táskát és elfutott a helyszínről. A táskában az asszony iratai, pénze és kulcsai voltak.

A feljelentést követően a ceglédi nyomozók tanúkat hallgattak ki és adatokat gyűjtöttek, amelynek eredményeként azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit, azonban a felkutatására tett intézkedések nem vezettek eredményre, ezért a nyomozóhatóság elrendelte a körözését.

A 29 éves férfit a Nagykőrösi Rendőrkapitányság munkatársai 2015. december 21-én fogták el.  U. Attilát – előállítását követően – a ceglédi nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették. A Ceglédi Járásbíróság 2015. december 22-én a gyanúsított előzetes letartóztatásának elrendeléséről döntött. Ellene a további eljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja le.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kutyák és paraziták: tudományos tények és az internetes mítoszok

Manapság szinte minden gazdi igyekszik mindent megtenni a kedvence...

A tökéletes kerti grillparti rejtelmei

A kerti grillezés élménye sokak számára a nyár egyik...

Megújult a lajosmizsei Pusztatemplom

Átadták a Lajosmizse határában található Pusztatemplom felújított romemlékét, amely...

Hőhullám nem rajtolhattak el

Hónapokig készültek, mégsem  – ceglédi és ceglédberceli sportolót is...

Szuperinfó Pingpong Tábor 2026

Idén is megszervezték a Szuperinfó Pingpong Tábort, amely a...