18.1 C
Cegléd
2026. április 4. szombat
spot_img

Lakóautós esküvő

Ismét rendhagyó esküvői felvonulásnak lehettek tanúi a ceglédiek január 6-án. Tavaly nyáron feldíszített biciklivel vonult a násznép az anyakönyvvezető elé, most kék szalagokkal és virágokkal ékesített lakóautóval érkezett az ifjú pár a Városházára. Mizsei Zoltán és Szabó Nikoletta esküvőjén a főszereplő, mindkettőjük kedvence a lakóautójuk volt. Az esküvő időpontjának választása sem volt véletlenszerű: a pár kislányuk születésnapján esküdött örök hűséget egymásnak.

– Ez volt az álmunk, hogy vásároljunk egy lakóautót, amivel könnyen tudunk, szállásfoglalás nélkül utazgatni az országban. – mesélte Nikoletta lapunknak. – Tavaly nyáron sikerült is megvennünk és jártunk már vele a Balatonnál több helyszínen, Szegeden, Cserkeszőlőn és Bükfürdőn is. Van benne fűtés is, úgyhogy még decemberben is utaztunk vele. Kényelmes és szép, nagyon megszerettük. Így úgy döntöttünk, legyen „ő” a menyasszonyi autónk is. A sógornőim szépen feldíszítették, szerintem gyönyörű lett. – tette hozzá vidáman a fiatal feleség.

Az ifjú pár a jobb idő beálltával tervezi a nászutat Sárvárra, természetesen a család dédelgetett kedvencével, a lakóautóval.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Szijjártó Péter fóruma a sportcsarnokban

Március 31-én, kedden Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter volt...

Kézilabda hírek

A férfi kézilabda NB I/B 22. fordulójában fontos rangadót...

Helyismereti vetélkedő a Várkonyiban

Hagyományaihoz híven idén is megrendezte helyismereti vetélkedőjét a Városvédő...

Palackokért törték fel az autókat a ceglédi állomásnál

A Metropol számolt be arról az esetről, amely több...

Megtelt a Kossuth Szálló

Ismét nagy érdeklődés mellett rendezték meg a „Miért hagytuk,...