28.9 C
Cegléd
2025. június 19. csütörtök
spot_img

Családi nap a református iskolában

Minden évben egy májusi szombaton Családi napra várja a Református Általános Iskola Diákönkormányzata a gyerekeket, szülőket és pedagógusokat. Idén ez május 18-án zajlott.

A szabadtéri főzésre benevező csapatok már kora reggel megkezdték a készülődést, hogy délben a vásározók éhségét csillapíthassák. Idén tésztaételt kellett készíteni.

A megnyitót követően a Templomkert Aerobic-, Mediball-, Karate-bemutatónak és a Református Iskola Sportkörének adott helyet.

Az Iskola utca vásári forgataggá változott, ahol az osztályok standjai kaptak helyet. Volt itt étel, ital, játék, hajfestés, kézműveskedés, homokkép-készítés, ásványbörze, szabadulószoba, 3D-nyomtatás és sok minden más is. Mindig nagy népszerűségnek örvend az ugrálóvár, az élő csocsó és a Bungee Run játék is. Aki akart pónira pattanhatott, az A-épület udvarán pedig kerékpár- és roller-akadálypályát lehetett kipróbálni, sőt, az érzékenyítő program keretén belül még kerekesszékben is lehetett róni a köröket. A Rendőrség munkatársai közlekedésbiztonsági és balesetvédelmi tanácsokkal és bemutatóval érkeztek.

Köszönjük a segítséget a Ceglédi Első Sor biciklis csapattól Sárik Tibornak és Györe Szabolcsnak; az érzékenyítő programban Farsangné Bartus Mónikának és Farsang Somának; A Ceglédi Rendőrkapitányságtól pedig Váradi Máriának, Szilágyi Sándornak és Sós Zsanettnek.

Köszönet illet minden közreműködő szülőt, gyermeket és pedagógust!

Hálát pedig Istennek mondunk mindezért! Soli Deo Gloria.

Kenéz Ágnes

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Halálos áramütés

Halálos áramütés: Vádat emeltek három vasúti dolgozó ellen A Pest...

Környezetbarát megoldások a kéztörlők birodalmában

A fenntartható világ nem csak az energetikai szektorban -...

A vasbeton medencék élménye és tartóssága

Szeretne egy olyan medencét, amely hosszú távon vonzó és...

Balatoni kikapcsolódás új köntösben

A nyár beköszöntével egyre gyakrabban olvashatunk a hírekben a...

Bogdán Vencel világkupa-ezüsttel tért haza

Június 12–15. között rendezték meg Budapesten az év legnagyobb...