28.9 C
Cegléd
2025. június 18. szerda
spot_img

Népharag

A Ripost közöl cikket a bezárt ceglédi labdázó ügyéről. A lap azt tudta meg, népharag zúdul a sportpályát és kutyafuttatót lezárató nyugdíjasokra.

Rengetegen véleményezték fórumokon a feljelentő idős embereket. A felháborodott olvasók úgy gondolják, hogy a két idős lakónak egy csendesebb helyre kellene költöznie és nem a lakókat terrorizálnia. Az sem világos számukra, hogy lehet, hogy a hatóság két ember javára döntött egy teljes várossal szemben.

„Elképzelem, otthon is hogy hőböröghetnek, valószínűleg a körülöttük lévő világ szapulása teszi ki az idejük jó részét. Szánalmas értékrenddel és idegrendszerrel bírnak, szégyen és gyalázat.” – írta az egyik kommenttelő. „Nincs az az ember, legyen az akár nyugdíjas is, aki be tudna záratni bármit is! Nincs! A hatóság már igen. Vagyis ott kell és érdemes reklamálni!” – osztotta meg gondolatait egy felhasználó.

Illusztráció

Sokan azt is megkérdőjelezik, hogy vajon van-e családjuk, gyerekeik. És ha igen, ők vajon mit gondolhatnak a fennálló helyzetről? „Biztos ennek a két öregnek nincsen családja. Szégyelljék magukat, amiért így viselkednek. Fogadni mernék, hogy fiatal korukban ők voltak a legnagyobb csibészek, csak már elfelejtették.” – fejtette ki véleményét egy másik olvasó. „Nem gondolkoztak el még el egy kivizsgáláson? Lehet komoly gyógykezelésre szorulnak… Igaz, a rettenetes rosszindulatra és a fiatalok iránti irigységre sajnos nincs gyógyír.” – folytatta egy másik véleménynyilvánító.

A Ripost cikkje itt olvasható…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Vízhálózati munkálatok Cegléden

A Bácsvíz Zrt. hivatalos oldalán közlemény jelent meg arról,...

Város VEZETÉS?

Van ez az ügy! Szeretnék újra emlékeztetni mindenkit egy korábbi...

11 érem a Triál OB-n

Hét kategóriában szereztünk Magyar bajnoki trikót és 11 éremmel...

Végre Galéria!

Mi újság a G17-ben? Örömhír: végre kialakult egy állandó képzőművészeti...

Ágról ágra

Május 21-én nyílt meg szülővárosában Albertirsán P. Rónai Gábor...