16.1 C
Cegléd
2026. június 2. kedd
spot_img

Több Ceglédi garázsba is betört egy férfi

A nyomozás adatai szerint S. Márton 2019. szeptember 1. és szeptember 9. között Köröstetétlenen egy élelmiszerüzletbe, Cegléden pedig összesen öt garázsba tört be. A betörések alkalmával jellemzően készpénzt, felnire szerelt gumiabroncsokat és motorkerékpárokat tulajdonított el, valamint Cegléden egy utcán parkoló gépkocsi motorteréből ellopott egy vízhűtő berendezést is – közölte a rendőrség a police.hu oldalon.

A rendőrök 2019. szeptember 12-én reggel a férfit és feleségét Pusztavacson elfogták, és a Ceglédi Rendőrkapitányságra előállították. A gyanúsítottak lakhelyén tartott kutatás során a bűncselekmények elkövetéséből származó tárgyakat találtak, és foglaltak le.

A Ceglédi Rendőrkapitányság S. Márton ellen jármű önkényes elvétele bűntett, lopás vétség és lopás bűntett, míg felesége ellen jármű önkényes elvétele bűntett és lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatja a nyomozást.

A nyomozók a férfit és a nőt gyanúsítottként kihallgatták, majd őrizetbe vették, kezdeményezésükre az illetékes bíróság szeptember 14-én elrendelte a férfi letartóztatását.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Lőrincz Tamás indul az MBSZ elnöki posztjáért

Bejelentette indulását a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki tisztségéért Lőrincz...

Gyereknap Szeretetországban

Fenti címmel írt bejegyzést egy ceglédi közösségi csoportba C....

Süllyesztett dugaljak: az okos otthon elengedhetetlen elemei

A modern belsőépítészet és lakberendezés életében egyre több újdonság...

Hogyan előzhetjük meg a tető penészesedését?

Az otthona védelme gyakran túlmutat a belső tereken. Elgondolkodott...

Idős férfi próbált meg elcsalogatni egy kislányt a ceglédi fagyizóból

Rendőrségi vizsgálat indult egy ceglédi fagyizóban történt eset miatt Egy...